شرکت پارسا پخش

پارساپخش، یک سابقه درخشان

فروشگاه اینترنتی پارسا پخش فقط یک فروشگاه اینترنتی نیست، ما اساساً تولید کننده هستیم و قریب به ۳۰ سال است که در کارگاه خود در بازار بزرگ تهران انواع محصولاتی مثل فاکتور فروش و قبض، اسناد ملکی، مالی و اداری، مقوا و کاغذ کرافت، مقوا، کاغذ و اوراق اداری، پاکت و پاکت نامه و دفتر را تولید می‌کنیم. طبیعتاً فعالیت ما به تولید محدود نمی‌شود و در بازار محصولات خود را به همکاران و مشتریان عزیز عرضه می‌کنیم. از ابتدای سال ۱۳۹۹ با هدف توسعه فروش به سراسر کشور، فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کرده‌ایم.

ما در اینجا علاوه بر فروش جزئی محصولات، تمام اقلام را به صورت عمده به مشتریان و همکاران خود در سراسر ایران ارائه می‌کنیم. از جمله مزایای خرید از پارسا پخش قیمت بسیار مناسب، کیفیت محصولات و تضمین در ارائه کالای اصل است.
همچنین برای آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند از مشاوره پیش از فروش ما بهره‌مند شوند، پشتیبانی آنلاین و تلفنی را راه‌اندازی کرده‌ایم.
محصولات ارائه شده در فروشگاه پارسا پخش هر روز افزوده و قیمت‌ها آپدیت می‌شود با اینحال چنانچه تمایل داشته باشید، می‌توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما، با همکاران پارسا پخش گفتگو کنید.
برای رفاه حال شما عزیزان امکان فروش آنلاین با اتصال به درگاه بانک را فراهم کرده‌ایم. در حال حاضر و خرید آنلاین وجود دارد. سفارشات در تهران حداکثر تا ۲۴ ساعت و در شهرستان‌ها بسته به مسافت از ۲ تا ۵ روز کاری به دست مشتریان عزیز می‌رسد.

لوگوی پارساپخش