آیا کالاهای عرضه شده در پارسا پخش اصل هستند؟

عمده کالاهای ارائه شده در سایت پارسا پخش، محصولات تولیدی کارگاه پارسا پخش است که هم اکنون در بازار تهران به صورت عمده و جزیی به سراسر ایران ارسال می‌شود بنابراین تمامی کالاها اورجینال و با بهترین کیفیت تولید می‌شود و توسط تیم پارساپخش پس از بررسی کامل برای شما ارسال می‌گردد.

آیا امکان همکاری به صورت عمده فروشی وجود دارد؟

فروشگاه اینترتی پارساپخش با قدمتی چند ساله هموره مشتریانی به صورت عمده داشته است با این اوصاف امکان خرید به صورت عمده وجود دارد برای اطلاع بیشتر درزمان خرید میتوانید با شماره های ۰۹۱۲۴۴۹۴۶۹۶ و ۰۲۱۵۵۸۹۱۹۹۱ تماس حاصل نمائید.

خرید کالاها به چه صورتی امکانپذیر است؟

شما می‌توانید به صورت اینترنتی محصولات را مشاهده کرده و سپس به ‌صورت آنلاین خریدرای کنید اما چنانچه تمایل داشته باشید، می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۴۴۹۴۶۹۶ و ۰۲۱۵۵۸۹۱۹۹۱ تماس گرفته و سفارشات خود را ثبت کنید.

شرایط پرداخت به چه صورت است؟

دو شیوه پرداخت در سایت پارسا پخش وجود دارد. شما می‌توانید با اتصال به درگاه بانک، مبلغ را به صورت آنلاین واریز کنید. اما برای رفاه حال شهروندان تهرانی، امکان پرداخت در محل نیز وجود دارد. از آنجایی که امکان دریافت مبلغ در شهرستان‌ها در درب محل وجود ندارد بنابراین کلیه کابران ساکن غیر از تهران ضروریست که به صورت آنلاین مبلغ سفارش را پرداخت کنند.

چنانچه رمز دوم کارت خود را فعال نکرده‌اید، می‌توانید به صورت کارت به کارت و از دستگاه‌های ATM بانک نیز اقدام نمایید.

آیا پرداخت وجه به صورت آنلاین ایمن است؟

پرداخت به صورت آنلاین اکثرا از تمام درگاه‌های بانکی امکانپذیر است، شما کاربر گرامی بعد از ثبت سفارش به درگاه پرداخت انلاین هدایت می‌شوید و از طریق این درگاه که از پروتکل‌های بسیار پیچیده و ایمن برخوردار است پرداخت خود را انجام می‌دهید پس هیچگونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

هزینه ارسال به چه صورت است؟

هزینه ارسال براساس وزن و مسافت تعیین می‌شود. در خریدهای عمده مبلغ 10 هزارتومان هزینه بسته بندی دریافت می‌شود و سایر هزینه‌های مربوط به باربری برعهده مشتری است. اما در سفارشات جزئی در تهران چنانچه مبلغ کل سفارش بیشتر از 300 هزار تومان باشد، هزینه حمل رایگان است.

آیا امکان پرداخت درب منزل وجود دارد؟

بله،شرایط پرداخت درب منزل برای تهران امکانپذیر است.

آیا امکان خرید حضوری از پارساپخش وجود دارد؟

بله، امکان خرید حضوری نیز وجود دارد. برای مشاهده آدرس فروشگاه لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

زمان ارسال کالا در تهران و شهرستان‌ها به چه صورت است؟

زمان ارسال در تهران حدود 24 الی 48 ساعت و برای شهرستان‌های 3 الی 5 روز کاری طول می‌کشد.

امکان پیگیری سفارش به چه صورت است؟

برای پیگیری سفارش خود می‌توانید با یکی از شماره‌های ۰۹۱۲۴۴۹۴۶۹۶ و ۰۲۱۵۵۸۹۱۹۹۱ در تماس باشید تیم پارسا پخش به خوبی شما را راهنمایی خواهند کرد.

آیا کد تخفیف ارائه می‌دهید؟

درحال حاضر کد تخفیف ارائه نمی‌شود اما در کمپین‌های ویژه کد تخفیف خواهیم داشت.

سفارش خود را ثبت کرده ام اما به درگاه بانکی وصل نمی‌شود؟

لطفا اگر فیلتر شکن روشن دارید خاموش نمایید، در صورتی که مشکل همچنان وجود داشت با شماره های ۰۹۱۲۴۴۹۴۶۹۶ یا ۰۲۱۵۵۸۹۱۹۹۱ تماس حاصل نمائید.